Szablony Nozbe – Jak to działa?

Czym są szablony Nozbe i jak to działa?

Nozbe to aplikacja, której używam do zarządzania zadaniami, swoimi celami i generalnie swoim życiem. Więcej możesz dowiedzieć się w sekcji Narzędzia. Polecam też poczytać o samych szablonach na ich blogu. Można też zajrzeć na ich stronę pomocy

Piszę o tym, dlatego bo używam wiele szablonów, które stworzyłem na swoje potrzeby. Jest tam wiele przydatnej i pomocnej wiedzy. Grzechem byłoby się tym nie podzielić. Chciałem tylko wyjaśnić, jak to działa i jak można z tego skorzystać. W sekcji Narzędzia znajduje się link do moich publicznych szablonów. Zachęcam tam zajrzeć.  

Nozbe pozwala na tworzenie szablonów projektów. Szablony są darmowe!!!! Czyli, kiedy masz do wykonania coś, co już kiedyś robiłeś, warto zapisać sobie szablon projektu. Wtedy, gdy zajdzie potrzeba, zamiast robić to wszystko od nowa, można stworzyć kolejny taki sam projekt z szablonu.

Aby dodać te szablony do swojego Nozbe, proszę zajrzeć pod podane linki, a tam (w różnych językach, zależnie od ustawień) będzie opcja: Dodaj do Nozbe. Działa to tak, że do Twojego Nozbe zostanie dodany nowy projekt! Aby teraz móc używać tego jako szablonu, należy wejść do ustawień tego projektu, pod ikonką w prawym górnym rogu i wybrać: Stwórz nowy szablon.

Informacje o projekcie, ukryte pod ikoną i

Mini cykl wideo na You Tube

W Lutym 2020 nagrałem i opublikowałem wideo na You Tube opisujące każdy z aktualnie opublikowanych szablonów na tej stronie. Pod tym linkiem znajduje się Playlista na YouTube, a tutaj mały post opisujący tę publikację. Myślę, że dzięki temu cyklowi łatwiej będzie zrozumieć działanie konkretnych szablonów i pracę z nimi. 

Co jeśli nie używam Nozbe?

Jeśli nie masz i nie chcesz mieć Nozbe, możesz nadal skorzystać z tych szablonów. Jeśli otworzysz linki podane poniżej, możesz bezpośrednio na tych stronach wykonać zaproponowane zadania. Podejrzewam, że Twoje postępy zostaną zapisane w ciasteczkach, czy coś podobnego.

Jeśli nie masz, a chcesz mieć Nozbe i zacząć z tego skorzystać, możesz za pomocą mojego linku polecającego, możesz założyć nowe konto. Potem możesz dodać wszystkie te projekty do swojego konta.

Jeśli używasz czegoś innego i dobrze Ci z tym, nadal możesz skorzystać z tych szablonów. Albo wykonaj je na podlinkowanych stronach, albo znajdź sposób na odtworzenie ich w Twoim ulubionym programie do zarządzania zadaniami. 

W razie pytań piszcie, proszę w komentarzach. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i pomogę z problemami.

Wykonane zadania bezpośrednio na Nozbe.HOW. Posiadanie Nozbe jak widać, niewymagane.

Uwaga

Wszystkie linki na tej stronie prowadzące do Nozbe, to tzw. Linki Afiliacyjne. Tzn. jeśli skorzystasz z oferty Nozbe, założysz konto i będziesz je opłacać, ja dostanę od firmy mały profit za przyprowadzenie klienta. Ty nic na tym nie tracisz, ja natomiast mogę zyskać i dzięki temu inwestować te pieniążki w rozwój tego bloga.  Nikogo nie zmuszam do tego i zawsze można założyć konto, po prostu wchodząc na stronę Nozbe.com. 

Samo Nozbe jest płatne, ale może być darmowe, jeśli po okresie próbnym ograniczysz się do 5 projektów i wybierzesz brak płatności.

Ważne!

Niestety szablony Nozbe nie są automatycznie uaktualniane u użytkowników. Tzn., kiedy ja dokonam, to będą one widoczne tylko pod poniższymi linkami i w mojej aplikacji. Jeśli ktoś wcześniej dodał jakiś szablon (przed zmianą), to nic się nie zmieni. Dlatego sugeruję dodać szablony do Nozbe w danej chwili, tzn. stworzyć projekt i użyć. A potem wrócić tutaj i wciąż mieć najnowszą wersję. Choć tak na dobrą sprawę z reguły robię aktualizację raz na rok! Wystarczy więc wtedy wrócić po nowe wersje. Choć nic nie gwarantuje, że będą jakieś zmiany

 

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.