Podsumowanie Tygodnia 24/01/2021

Dlaczego to wszystko robię? Czy moje cele są słuszne i czy postępuję wg nich?

Zrozumiałem najważniejszą rzecz: Wszystkie moje obecne cele są tak naprawdę o wiele mniej ważne, dopóki nie rozwiąże swoich problemów ze zdrowiem i wszelkich powiązanych implikacji i negatywnego wpływu. To tak, jak budowanie wieżowca na błocie. Jest absolutnie konieczne, aby rozwiązać najpierw te różne problemy i określić, co i jak zrobić.

Co było moim największym osiągnięciem w tym tygodniu? W jaki sposób przybliżam się do osiągnięcia celów życiowych?

1. Rozpocząłem kurs React
2. Zacząłem pracę nad serwerem Life Clock
3. Ukończyłem kurs React
4. Wydałem kolejną płytę z utworami demo
5. Utrzymałem codzienne spacery
6. Po raz kolejny wdrożyłem poprawki do moich raportów tygodniowych i wypisałem sobie listę blokerów, aby na tej podstawie podjąć jakiś plan działania

Z czego byłem najbardziej dumny w tym tygodniu?

1. Decyzja o wydaniu płyty i dopięcie tego do końca
2. Zaangażowanie w naukę React
3. Starałem się codziennie coś poprawiać mimo problemów i trudnych sytuacji

Czy jest coś alarmującego, że zbaczam z kursu? Jakie nadchodzące problemy mogę naprawić już teraz?

Kolejne incydenty powodują, że się cofam i popadam w niechęć. Rzecz jasna mocno mnie to ogranicza. Zrobiłem listę blokerów i podlinkowałem ją do przeglądów tygodniowych. Teraz łatwiej będzie mi pracować nad ich rozkruszaniem.

Jeżeli czegoś nie udało się zrobić, to dlaczego? Jakie były moje problemy, trudne sytuacje i rzeczy, do których się nie przyłożyłem w ostatnim tygodniu i jakie lekcje z tego wyciągnąłem? Co nie poszło po mojej myśli?

Wszystko się kręci wokół zdrowia, pogorszenia mojego stanu i wszelkich implikacji z tym związanych. Ciężko stwierdzić ile wynikało z niechęci i lenistwa, a ile z pogorszenia stanu zdrowia i braku łatwego rozwiązania.

Jak mogę uniknąć tych pomyłek w kolejnym tygodniu? Co chciałbym poprawić?

Mam listę rzeczy do poprawy i chciałem to jakoś dodać do zadań tygodniowych, choć słabo to wyszło. Dziś to wszystko zreorganizuję i zaktualizuję wg nowego pomysłu, aby skutecznie działać ku poprawie

Po co się uczysz i ile w to wkładasz? W jaki sposób patrzysz na naukę i do czego dążysz?

Powróciłem do nauki. Poświęciłem całkiem sporo czasu na React. Ogarnąłem kurs i książkę. Kodowanie Life Clock w zasadzie się zatrzymało, bo także należało się czegoś nauczyć

To podsumowanie obejmuje czas od niedzieli rano do soboty wieczorem. Wszystkie przeglądy tygodniowe robię w niedzielę, z reguły z rana. Dlatego nie mogę tego wliczyć w ten sam tydzień, bo dany dzień się jeszcze nie skończył. Podchodzę do tego w ten sposób dlatego, że w niedzielę dopiero planuję cały kolejny tydzień i nie chciałbym mieć niezaplanowanej niedzieli, kiedy robię rano przegląd. Chodzi mi, że chcę mieć plan i skupić się na podsumowaniu tego, co już zrobiłem. Natomiast planowanie i podsumowania miesięczne zakłada tydzień od poniedziałku do niedzieli. Sądzę, że to nie powinno mieć większej różnicy, do zrozumienia tematu i śledzenia postępów. Sądzę jednak, że warto to wyjaśnić.

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.