Podsumowanie Tygodnia 04/10/2020

Bardzo intensywny, wydajny, wymagający i produktywny tydzień, pełen całej masy wykonanych zadań, zaliczonych nawyków, podsumowań, planów i hiperaktywnego działania. Co tu więcej pisać? 😉 

Dlaczego to wszystko robię? Czy moje cele są słuszne i czy postępuję wg nich?

Częścią tego tygodnia było dobre zamknięcie poprzedniego miesiąca i opublikowanie podsumowania. Te działania były bardzo mocno zorientowane na aktualne cele i ich wykonanie. Nadal jednak mam problemy z czystą wizją moich potrzeb i tego, gdzie chcę dążyć, mimo wprowadzenia wielu poprawek.

Co chciałbym poprawić w następnym tygodniu?

Zaangażowanie w swój plan i bardziej skrupulatne działanie wg planu, bez niepotrzebnego przedłużania każdej czynności. 

Co było moim największym osiągnięciem w tym tygodniu?

Bardzo intensywne działanie pod koniec miesiąca i wielkie skupienie ku dowiezieniu planów. Mówię i piszę o tym w Podsumowaniu Września. Dzięki temu także osiągnąłem poziom 1 Nauki Hiszpańskiego, mając na koncie 150 godzin. 🙂 

Z czego byłem najbardziej dumny w tym tygodniu?

Z tych wzmożonych wysiłków, a przede wszystkim z dowiezienia celu języka hiszpańskiego do poziomu 1. 

Co zrobiłem w tym tygodniu, aby przybliżyć się do osiągnięcia moich celów życiowych?

Praktycznie wszystkie wysiłki były bardzo mocno nastawione na skrupulatne zaangażowanie w wykonanie swoich planów. Nagrałem 2 odcinki podcastu, przygotowałem kolejny do publikacji i zmiksowałem inny. Ukończyłem kilka książek, uczyłem się regularnie i powróciłem do kodowania swojej aplikacji. Bardzo mocno dbałem też o poprawę nawyków. To był naprawdę bardzo, ale to bardzo intensywny tydzień, co omówiłem w Podsumowaniu Września. Potem intensywność rzecz jasna spadła, aczkolwiek nadal skrupulatnie podchodziłem do wykonywania zadań. 

Z czego byłem najbardziej niezadowolony w ostatnim tygodniu?

Z braku większej ilości czasu… ;P Hehe, tak na serio to prawie wszystko było naprawdę super, oprócz tego, że mimo bardzo dużej efektywności zmarnowałem sporo czasu na YouTube. 

Jakie były moje problemy, trudne sytuacje i rzeczy, do których się nie przyłożyłem w ostatnim tygodniu i jakie lekcje z tego wyciągnąłem? Co nie poszło po mojej myśli?

Czasami zbyt duże opory i walka wewnętrzna, choć przecież widziałem efekty i nie powinienem czuć się źle. Poza tym nie było nic innego.

Po co się uczysz i ile w to wkładasz? W jaki sposób patrzysz na naukę i do czego dążysz?

Trochę mniej nauki w tym tygodniu, bo duże skupienie na dokańczaniu zadań na koniec miesiąca. Pełne skupienie przerzucone na hiszpański, dzięki czemu osiągnąłem ważny kamień milowy. 

Big Rocks na ten tydzień:

  • minimum 1h pracy nad moją aplikacją
  • Opublikować 6 odcinek podcastu
  •  Podzielić wiersze na pliki i określić, które mają mieć dodatkowy opis.

To podsumowanie obejmuje czas od niedzieli rano do soboty wieczorem. Wszystkie przeglądy tygodniowe robię w niedzielę, z reguły z rana. Dlatego nie mogę tego wliczyć w ten sam tydzień, bo dany dzień się jeszcze nie skończył. Podchodzę do tego w ten sposób dlatego, że w niedzielę dopiero planuję cały kolejny tydzień i nie chciałbym mieć niezaplanowanej niedzieli, kiedy robię rano przegląd. Chodzi mi, że chcę mieć plan i skupić się na podsumowaniu tego, co już zrobiłem. Natomiast planowanie i podsumowania miesięczne zakłada tydzień od poniedziałku do niedzieli. Sądzę, że to nie powinno mieć większej różnicy, do zrozumienia tematu i śledzenia postępów. Sądzę jednak, że warto to wyjaśnić.

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.