Podsumowanie Lutego 2019

Biorąc pod uwagę porę roku i pogodę w Szkocji, uważam, że to był wspaniały miesiąc. Naprawdę bardzo dużo zrobiłem. Jednak mam zastrzeżenia co do ważności danych celów. Tzn. zrobiłem bardzo dużo, jednak nie w najważniejszych sprawach. Owszem, zacząłem naprawdę dobrze przykładać się do szkoły i pracy dyplomowej. Zrobiłem znaczące postępy i dopisałem 2000 słów. Naprawdę super sprawa. Regularnie się uczyłem z myślą o egzaminach w Maju. Jednakże czuję, że nie działam nawet na 80% swoich możliwości i jest naprawdę dużo do poprawy. 

Jednakże lektura Extreme Ownership zdecydowanie pomogła i nakierowała mnie na dobre tory. Pracuję teraz nad poprawą dyscypliny i idzie naprawdę fajnie. Myślę, że w Marcu będę mocno się na tym skupiał i dzięki temu wydajniej pracował i działał. 

Poniżej jest plan na luty z podsumowaniem wykonanych zadań. Nie zaznaczam, czego nie zrobiłem, tylko same udane wykonania celów lub zadań prowadzących do nich. Z nieoczekiwanych rzeczy dobrze poszło utrzymanie wagi i nieregularny powrót do wczesnego wstawania. Przynajmniej utrwaliło to wstawanie za pierwszym budzikiem. Jeśli chodzi o bieganie, to też jestem bardzo mile zdziwiony, jak szybko doszedłem do tak zadowalających rezultatów. W ogóle zaangażowanie w sport, planowanie i małe kroki ku celom mocno się uwidoczniły w tym miesiącu. Spodziewam się podobnego trendu w nadchodzących miesiącach z przełożeniem na konkretne cele. Plus te, których jeszcze nawet nie zacząłem. 

 

Plan na Luty 2019 i rezultaty

Daily Stoic: 59/365
Joga:
287/1000
Medytacja: 291/1000
Waga: Utrzymane 4 tygodnie 78 kg, 1/6 miesięcy
Wczesne wstawanie:
 9/100
Rozmowy ze znajomymi lub wiadomości: J 3/4 M 3/4 K 2/4 A 3/4 R 3/4
Spotkania: A 1/1, P 1/1
Rozmowy z rodziną: Odbyte 3 rozmowy
Zespoły: 2 koncerty przełożone z powodu choroby wykonawców, 3 zespoły na żywo,  65/80
Czytanie: Przeczytałem 5 książek: Extreme Ownership, 21 lekcji na 21 wiek i Jak przestać się martwić i zacząć żyć, Zacznij od Dlaczego (50%), Rest of the Robots 10/55
Gry: Ukończyłem 2 gry: The Bridge, Hero of the Kingdom III, 5/25
Filmy: Obejrzałem 2 filmy i serial (traktuje jako film), 10/40
Charytatywność: Przelew na Pajacyka ustawiony jako stałe zlecenie na rok. Wykonane
Mąż i żona: 2 randki wykonane wg planu, 
Odwiedziny znajomych: Odwiedziliśmy kumpele, nadrabiając Styczeń i pojechaliśmy do Fife wg planu, 2/2
4 ściany: Oszczędności przelane
Wydarzenia Sportowe/Biegi: Miałem 21 treningów, 110 km przebiegnięte
Kupiłem dobre buty do biegania, pas i kurtkę
Wykupiłem nocleg i transport na Stirling półmaraton
Ukończyć Meadows Half Marathon w Marcu: Uważam, że jestem przygotowany. Ten bieg będzie otwarciem sezonu. Chcę go po prostu ukończyć. Patrząc na swoje statystyki w tym miesiącu, uzyskanie czasu ok 2h 20m nie powinno stanowić żadnego problemu.
Blog i Podcast: Publikowałem regularnie i dostałem nawet pierwszy komentarz. Jestem ogromnie z tego dumny
Miejsca z listy UNESCO: Zaplanowany wyjazd do Londynu w kwietniu na koncert i zwiedzanie. Nocleg i transport zorganizowane.

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.