Plan na Kwiecień 2019

Chcę skrupulatnie dbać o wykonywanie swoich celów. Tzn. lepiej niż do tej pory. Dzięki temu będzie wam łatwiej prześledzić moją drogę. Mnie samemu także łatwiej przyjdzie zauważyć i pamiętać, co sam zrobiłem.

Nie spisuję wszystkich celów, tylko te, które będą wykonywane w Kwietniu. Te, które są de facto nawykami, zgrupuję razem.

 

Najważniejsze do zrobienia w Kwietniu, to skupienie się na skończeniu ostatniego semestru studiów i nauce do egzaminów. Chcę także jeszcze więcej ćwiczyć i częściej wstawać wcześnie rano. Chciałbym też zacząć działać w kwestii wykonywania pozostałych celów, tych zaniedbanych i tych jeszcze nierozpoczętych. 

Plan na Kwiecień 2019

Misja życiowa: Cel zawieszony w kwietniu. Skupienie na pozostałych zadaniach plus odpoczynek i relaks po zakończeniu semestru.
Daily Stoic:
30 razy
Joga:
30 razy
Medytacja: 
30 razy
Rozmowy ze znajomymi lub wiadomości: 
Planuję, co tydzień, aczkolwiek dopuszczam jeden opuszczony.
Spotkania: Po jednym spotkaniu z 2 przyjaciółmi
Rozmowy z rodziną: Zadzwonić do rodziców i rodzeństwa
Wczesne wstawanie: Kontynuować częste i w miarę regularne wstawanie o 5 rano dbając o dobrą wieczorną rutynę. Minimum 20 pobudek o 5 w Kwietniu. Śledzenie pobudek i planowanie ich na przeglądzie tygodnia. 
Hiszpański: Stworzyć plan nauki (1h) i poświęcić 10-15 h na naukę
Zespoły: 3 zaplanowane koncerty + zespoły supportujące
Wydarzenia Sportowe/Biegi: 
Stworzyć porządny plan treningowy wg Danielsa i rozplanować ten sezon na podstawie informacji z książki. Wstępnie planuję 40 km tygodniowo, czyli min 120 km w cały miesiąc.
Ukończyć półmaraton w Stirling i pobić czas o minimum 5 minut. 
Wykupić Maraton Loch Ness
Waga: Utrzymywanie wagi poprzez treningi, ograniczenie podjadania, cykliczne 24-godzinne posty. Przywracam nawyk niejedzenia po 19 i się tego trzymam. Nie jem po 19 10 dni łącznie.
Czytanie: Przeczytać 5 książek.
Gry: Ukończyć Dragon Quest VII, Okami, Super Mario 3D Land, 
Filmy: 3 filmy do obejrzenia
Charytatywność: Przelew na Pajacyka ustawiony jako stałe zlecenie na rok
Mąż i żona: 4 randki do wykonania. Osiągnięcie 1 poziomu na koniec miesiąca za 4 miesiące randek z rzędu. 
Odwiedziny znajomych: Odwiedzić znajomych w ich urodziny. Nadrobić kontakty poprzez zwiększenie spotkań po zakończeniu semestru. 
Ukończyć Stirling Half Marathon w Kwietniu: Wziąć udział w biegu 28 kwietnia i ukończyć go w czasie poniżej 02:15:00|
Finanse: Zmienić aplikację do budżetowania, dopóki nie znajdzie się lepsza
Miejsca UNESCO: Wizyta w Londynie i 4-5 miejsc odwiedzonych. Wizyta w New Lanark.
Blog i Podcast: Planuję zwiększyć ilość publikacji i pokazywać jeszcze więcej szczegółów mojego planowania. Podzielić się informacjami dotyczącymi pierwszego poważnego przeglądu kwartalnego. 

 

A gdzie pozostałe cele?

Cóż, nie ma ich tu na liście, ponieważ nie planuję się za nie jeszcze zabierać lub postęp jest nieznaczny, lub nie istnieje. Wyjątkiem jest sport, gdyż biegam regularnie i staram się to zwiększać ilościowo. Drugim wyjątkiem jest szkoła, którą nie wiedzieć czemu w ogóle nie uwzględniłem w swoich planach i celach. A na to w tej chwili poświęcam najwięcej czasu. W kolejnych miesiącach planuję poprawić się w planowaniu pozostałych celów. Chcę jednak jeszcze trochę z tym poczekać, dopóki nie przerobię więcej lekcji z kursu Trzy Poziomy. Wtedy sądzę, że będę mógł lepiej rozplanować to, co chcę zrobić i jak mogę to osiągnąć. 

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.