Nasze Możliwości 001: Zainspiruj się do działania, bo możesz więcej. Kim jestem i dlaczego uruchamiam nowy podcast o rozwoju osobistym?

 

Kim jestem i dlaczego uruchamiam nowy podcast o rozwoju osobistym?

W pierwszym odcinku opowiadam więcej o sobie i o czym będzie podcast. Kilka podstawowych informacji dla osób, które mnie jeszcze nie znają. A także po prostu omówienie sensu uruchamiania kolejnego podcastu o rozwoju osobistym.

Możliwe, że to dość sztampowe posunięcie, aczkolwiek uznałem, że na początku warto się przedstawić. Mam nadzieję, że podcast będzie słuchany nie tylko przez czytelników mojego bloga i przyjaciół. Pierwsze pytanie, które łatwo przychodzi do głowy, to: kim w ogóle jest ten gość? Pomyślałem, że warto odpowiedzieć. 

Ponadto chciałem też opowiedzieć, dlaczego w ogóle zabieram się za nowy podcast i co takiego mam do zaoferowania. Czy kolejny podcast o rozwoju osobistym naprawdę jest potrzebny? Czym będzie różnił się od innych? Jestem mocno przekonany, że o wielu rzeczach się nie mówi i wiele tematów się omija lub spłyca. Postaram się wypełnić tę lukę. Chcę w dużym stopniu skupić się na rozwiązywaniu problemów, omawianiu przeszkód i generalnie na ciemnej stronie rozwoju osobistego.

Aczkolwiek to nie wszystko. Są też rzecz jasna pozytywne strony tego wszystkiego i o tym także będę mówił. Będą także recenzje książek, kursów i innych ciekawych miejsc w sieci. 

Możesz posłuchać podcastu na Podbean lub obejrzeć wideo na YouTube.

W tym odcinku usłyszysz:

  • Kim jest Karol Pasierb, autor podcastu Nasze Możliwości?
  • Co osiągnąłem do tej pory? Lista Osiągnięć na blogu.
  • Dlaczego uruchamiam kolejny podcast? Co chcę osiągnąć?
  • O czym w ogóle będzie ten podcast i czym będzie się różnił od innych w podobnej tematyce?
  • Sam wciąż się uczę i rozwijam. Łatwiej odnieść się do mnie, niż do kogoś na szczycie
  • Przede mną nadal wiele do zrobienia. Możemy przejść tę drogę razem. Łatwiej się ze mną skontaktować, niż np. z Michałem Szafrańskim
  • Od jak dawna zajmuję się rozwojem osobistym i jak wyglądała moja droga?
  • Ostatnie sukcesy: Mentorzy, Firma Online po raz drugi, Przeprogramowani, Praca naukowa

Informacje i linki do rzeczy wymienionych w podcaście:

 

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.