Mini Kurs Obsługi Nozbe. Jak używać szablonów Nozbe? Jak dobrze wykorzystać moje szablony?

W Listopadzie i Grudniu spędziłem sporo czasu, aby dopracować swoje publiczne szablony Nozbe. Poprawiłem wiele błędów, skupiłem się na treści i na operowaniu projektem. Chciałem być pewny, że dobrze się z tym pracuje i większość treści jest całkiem dobrze zrozumiała. Dodałem też do bloga krótki post opisujący korzystanie z szablonów, stronę z moimi szablonami, a także stronę z narzędziami, gdzie jest obecnie tylko Nozbe.

Poświęciłem na to naprawdę sporo czasu i jestem ogromnie zadowolony z tej pracy. Dotarło do mnie, że z wielką ochotą stworzyłbym więcej szablonów i podzielił się tym ze światem. A także po raz kolejny podzieliłem się linkami do istniejących szablonów. Dostałem propozycje, aby zamieścić moje szablony, jako materiały dodatkowe do kursu Trzy Poziomy. Oczywiście się zgodziłem. Niedługo po tym pojawiła się sugestia, abym nagrał krótkie wideo wyjaśniające, jak najlepiej korzystać z tych szablonów. Wiedziałem, że dam radę zrobić coś więcej, niż tylko jedno wideo. Przedstawiam mini cykl instruktażowy, wyjaśniający wszelkie niejasności w moich szablonach, oraz omawiający je całkiem szczegółowo.

 

Wszystkie linki na tej stronie prowadzące do Nozbe, to tzw. Linki Afiliacyjne. Tzn. jeśli skorzystasz z  proponowanej oferty, założysz konto i będziesz ją opłacać, ja dostanę od firmy mały profit za przyprowadzenie klienta. Ty nic na tym nie tracisz, ja natomiast mogę zyskać i dzięki temu inwestować te pieniążki w rozwój tego bloga.  Nikogo nie zmuszam do tego i zawsze można założyć konto, po prostu wchodząc na stronę danej aplikacji. 

 

Zapisz się na newsletter

Invalid email address
Dziękuję ogromnie za zaufanie. Obiecuję, że nie będzie żadnego spamu. 
Podziel się artykułem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.